בניהולו של המאמן מרקוס גורינשטיין, האקדמיה מפעילה חוגים במתנסים ובתי ספר בירושלים ומודיעין ומציעה שיעורי ג׳יו ג׳יטסו ברזילאי וטכניקות הגנה עצמית, בעמידה ובקרקע וMMA (אומנויות לחימה משולבות).

 

ילדים מגיל 5 יכולים כעת להנות מיתרונותיה של שיטת הג׳יו ג׳טסו הברזילאי באווירה משפחתית ומקצועית. האימון עוזר לתלמידים לפתח ביטחון עצמי על ידי למידה כיצד להגן על עצמם במצבים מסוכנים.

 

אומנות הלחימה והשיעורים מבוססים על מערכת חוקים המקדמת את הידע והכבוד לגבולותיו הפיזיים של כל משתתף. כך שאנו לומדים כיצד להתאמן, להגן על עצמנו ולהגן על האחר, בו-זמנית.  אימון זה מפתח ומעצים את היכולת לאחריות עצמית ואחריות כלפי המתאמן השני. האימון מעצים כבוד הדדי וכבוד כלפי הגבולות האישיים של המתאמנים.

 

מתאמני ג׳יו ג׳יטסו ברזילאי לומדים כיצד להשתמש בתנועות פיזיות ומנופים על מנת לנהל את הקרב בשימוש בפחות כח ויותר חשיבה. משום שהקרב מתנהל על הקרקע, הבדלי הגודל והכח הפיזי מאבדים משמעות. גורמים אלו מבדילים את הג׳יו ג׳יטסו הברזילאי מאומנויות לחימה אחרות.

 

הספורט ככלי לחינוך הוא שיטה מעולה לעודד אינטגרציה בין אנשים שונים. ג׳יו ג׳יטסו ברזילאי מושלם לכך. הפילוסופיה שלנו היא ללמד ג׳יו ג׳יטסו ברזילאי כשפה משותפת בין המשתתפים, המאפשרת להם להיפגש ולהכיר אחד את השני ולבנות אמון ביניהם.

 

הג׳יו ג׳יטסו הוא הרבה יותר מאומנות לחימה, הגנה עצמית וספורט. זאת הדרך ללמוד על עצמך, על האחר ועל החיים.